Słabe eliminacje do OOM

2013-05-19

W Dębicy odbyły się eliminacje do XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Niestety fatalnie wypadli w nich nasi bokserzy. Na 8 rozegranych finałów awans w ringu uzyskało tylko dwóch pięściarzy z Podkarpacia.   więcej »

Znamy losowanie eliminacji do OOM

2013-05-18

Znane są już wszystkie walki eliminacji strefowych do OOM. Trzech naszych zawodników: Fabian Karbarz (46 kg), Dariusz Para (48 kg), Filip Sioda (+80 kg) uzyskali awans do Finałów OOM bez walki.   więcej »

VI MTB im. Stanisława Kiliana w Rzeszowie już wkrótce

2013-05-14

Wielkimi krokami zbliża się VI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Stanisława Kiliana, który odbędzie się w dniach 24-26 maja w Rzeszowie. W turnieju, oprócz polskich zawodników, swój udział potwierdzili bokserzy z Niemiec, Mołdawii, Słowacji i zawsze bardzo mocni pięściarze z Lwowa.   więcej »

Eliminacje strefowe do OOM

2013-05-14

Już w najbliższy weekend w Dębicy odbędą się eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie dla województw Podkarpackiego i Świętokrzyskiego. Gospodarzem finałów Olimpiady jest Woj. Łódzkie.   więcej »

Wisłok trzeci na turnieju Kopytka

2013-05-14

Wisłok Rzeszów zajął trzecie miejsce w klasyfikacji klubów podczas rozgrywanego w Jaworznie VIII Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Roberta Kopytka. W finałach turnieju walczyło czterech naszych bokserów.   więcej »

"Srebrna Łódka" 2013

2013-05-10

W dniach od 3 do 5 maja br. w Łodzi odbył się coroczny Międzynarodowy Memoriał Stanisława Ambroziewicza o "Srebrną Łódkę". W 31. już edycji wzięło udział aż 115 zawodników z Litwy, Białorusi oraz Polski. Wśród uczestników był również Paweł Morawczyński.   więcej »

Słaby start na Turnieju Nadziei Olimpijskich.

2013-05-06

Nie będą mogli zaliczyć do udanych startów zawodnicy z naszego okręgu, którzy w dniach 1-5 maja wzięli udział w XXXVIII Międzynarodowym Drużynowym Turnieju Bokserskim "Nadziei Olimpijskich" im. R. Redo w Grudziądzu. Maksymilian Gibadło, Dawid Iwiński oraz Paweł Stanek nie wygrali żadnej walki w ringu.   więcej »

Boks w Zaklikowie

2013-04-29

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie zorganizowano galę bokserską, w której udział wzięli zawodnicy z woj. podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Mateusz Ziomek.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni