Komunikat Nr 5 POZB - eliminacje strefowe OOM

2013-03-26

Dotyczy: eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie.   więcej »

Rusza sekcja bokserska w Boguchwale

2013-03-23

Miło nam poinformować, że 3 kwietnia 2013 r. w Boguchwale rozpoczyna działalność sekcja bokserska Uczniowskiego Klubu Sportowego "Gimnasjon" przy Gimnazjum w Boguchwale. Jest to już jedenasty klub bokserski w naszym województwie.   więcej »

Majka i Ziomek walczyli na Słowacji

2013-03-23

Marcin Majka i Adam Ziomek z RKB Wisłok Rzeszów uczestniczyli w kolejnym turnieju Słowackiej Ligi Bokserskiej, który odbył się 23 marca w Giraltowcach. Niestety nasi bokserzy musieli uznać wyższość swoich przeciwników.   więcej »

V Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego

2013-03-22

Jak co roku Urząd Marszałkowski Woj. Podkarpackiego podsumował współzawodnictwo sportowe podczas V Gali Sportu Młodzieżowego. Uroczystość była okazją do wręczenia nagród i stypendiów za rok 2012. Wśród laureatów byli też przedstawiciele naszego środowiska.   więcej »

Komunikat Nr 4 POZB - zgrupowanie przed MPJ

2013-03-21

Dotyczy: konsultacji szkoleniowej przed Mistrzostwami Polski Juniorów organizowanej dla kadry wojewódzkiej juniorów w dniach 02-06 kwietnia 2013 r. w Hotelu Maraton w Lubenii k/ Rzeszowa.   więcej »

Gratulacje dla Klaudii i jej trenera

2013-03-11

- W imieniu Zarządu Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego składam serdeczne gratulacje zawodniczce MKS Ring Sikorski Stalowa Wola Klaudii Sibidze i jej trenerowi Arturowi Chomiakowi za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie. To historyczne wydarzenie dla naszego Okręgu. - Prezes Podkarpackiego OZB Zbigniew Szmigiel.   więcej »

Klaudia Sibiga brązową medalistką Mistrzostw Polski

2013-03-10

Klaudia Sibiga w półfinale wagi 51 kg rozgrywanych w Lublinie Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie trafiła na bardzo mocną rywalkę. Żaneta Cieśla (Kontra Elbląg) to ubiegłoroczna wicemistrzyni Polski w wadze 54 kg. Przez trzy rundy Klaudia dzielnie stawiała opór, ale w czwartym starciu musiała uznać wyższość rywalki.   więcej »

Klaudia Sibiga w półfinale MP

2013-03-08

Klaudia Sibiga (MKS Ring Sikorski Stalowa Wola - 51 kg) pokonała w pierwszej rundzie przez poddanie sekundanta Annę Mikołajską (Astoria Bydgoszcz) podczas rozpoczętych w Lublinie XIII Mistrzostw Polski Seniorek w Boksie.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni