Stanek i Gibadło powołani na zgrupowanie kadry

2012-12-08

W dniach od 9-17 grudnia br. w Grudziądzu odbędzie się zgrupowanie prowadzonej przez Zbigniewa Raubo Młodzieżowej Kadry Narodowej. Powołania otrzymało 17 zawodników, a wśród nich Maksymilian Gibadło i Paweł Stanek. Gratulujemy!   więcej »

XIV Międzynarodowy Memoriał im. Jerzego Suchodoła w Zamościu

2012-12-03

Bardzo dobrze spisali się podkarpaccy zawodnicy w Międzynarodowym Memoriale im. Jerzego Suchodoła, który odbył się w dniach 1-2 grudnia 2012 r. w Zamościu. W turnieju wystartowało 120 zawodników głównie kadetów z całej Polski, a także z Białorusi, Ukrainy i Litwy.   więcej »

I Mistrzostwa Polski Młodzików

2012-12-02

W Poznaniu odbywają się historyczne I Mistrzostwa Polski Młodzików w boksie. Weźmie w nich udział 64 zawodników z 43 klubów wyłonionych z eliminacji jakimi były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Nasi zawodnicy zakończyli swój udział na pierwszych walkach.   więcej »

Pierwszy Krok Bokserski w Rzeszowie

2012-11-27

W sobotę 17 listopada br. na małej sali ROSiR w Rzeszowie odbył się Pierwszy Krok Bokserski dla zawodników, którzy mają stoczonych do 5 walk. Ostatecznie odbyło się 9 pojedynków.   więcej »

PPK. Gibadło w półfinale

2012-11-09

Maksymilian Gibadło wygrał swoją pierwszą walkę w turnieju finałowym Pucharu Polski Kadetów rozgrywanym w Lesznie z Krystianem Romlem (Sokół Piła) 2-1. W półfinale walczył z Damianem Ziemczyk (Skorpion Szczecin) przegrywając jednogłośnie.   więcej »

XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Bronisława Kubickiego w Ostrowcu Św.

2012-10-30

128 zawodników z Polski oraz Ukrainy uczestniczyło w maratonie bokserskim bo tak można określić zawody bokserskie, które odbyły się w ostatni weekend w Hali Sportowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od piątku do niedzieli rywalizowali ze sobą młodzicy, kadeci, juniorzy i seniorzy w zawodach, które równocześnie były Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików oraz eliminacjami do Pucharu Polski Kadetów.   więcej »

Debiut Stanka w Kadrze Narodowej

2012-10-30

Paweł Stanek, pięściarz Wisłoka Rzeszów, zadebiutował w Kadrze Narodowej. W ub. tygodniu wystartował w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „MAYORS CUP” w Usti nad Łabą w Czechach. Niestety przegrał swoją walkę półfinałową w wadze +80 kg z Litwinem Tomasem Olberkisem 14-16.   więcej »

Stawirej na dopingu?

2012-10-25

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kontrola antydopingowa przeprowadzona podczas finałów XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie - Małopolska 2012 u Aleksandra Stawireja (Ziętek Brzeziny) wykazała wynik pozytywny.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni