OOM. Mamy dwóch finalistów!!!

2012-07-23

Filip Sioda wygrał swoją półfinałową walkę z Mateuszem Sotowiczem (Champion Nowy Dwór Mazow.) 3-2. Tym samym, jako drugi nasz reprezentant, powalczy w środę o Mistrzostwo Polski w Boksie. Jego rywalem będzie Miłosz Wodecki (LKS Myszków).   więcej »

OOM. Maksymilian Gibadło kończy z brązowym medalem

2012-07-23

Drugi z naszych półfinalistów Maksymilian Gibadło (UKS Ring Sanok) po bardzo dobrej i wyrównanej walce przegrał walkę o finał. Zdaniem sędziów stosunkiem głosów 3-2 lepszy był Daniel Balcerzak (MOSM Tychy).   więcej »

OOM. Stanek w Finale!!!

2012-07-23

Paweł Stanek pokonał Marcina Skrzypka (CSW Fight Boxing Dąbr. Górn.) 4-1 i awansował do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie.   więcej »

Podsumowanie ćwierćfinałów OOM

2012-07-22

Sporym sukcesem dla naszego województwa zakończyła się pierwsza faza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Spośród sześciu naszych zawodników czterech jest nadal w grze. Najwięcej, bo aż 10 półfinalistów ma woj. śląskie.   więcej »

OOM. Czterech w półfinałach!!!

2012-07-21

Do Gibadły i Stanka, którzy wcześniej zapewnili sobie start w półfinałach Olimpiady Młodzieży, w ostatniej serii ćwierćfinałów dołączyli Micał i Sioda. Obaj po bardzo trudnych pojedynkach.   więcej »

OOM. Stanek awansuje bez walki

2012-07-21

Kolejna seria walk Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dała nam kolejnego półfinalistę. Jest nim Paweł Stanek. Swoją walkę przegrał natomiast Marcin Kiełbasa.   więcej »

OOM. Gibadło w półfinale

2012-07-20

Maksymilian Gibadło jest pierwszym półfinalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z naszego województwa. W pierwszej walce zdecydowanie pokonał zawodnika gospodarzy Rafała Plądera z Wisły Kraków.   więcej »

OOM. Przeciwnicy wylosowani

2012-07-20

Zawodnicy reprezentujący Podkarpacie poznali rywali na Olimpiadzie Młodzieży. Pierwsi w ringu już dzisiaj pojawią się Mateusz Krawiec i Maksymilian Gibadło.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni