Szmigiel: "Każdy ma szanse na medal OOM"

2012-07-17

W dniach od 20 do 24 lipca w Wieliczce rywalizować będą młodzi bokserzy w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Województwo Podkarpackie reprezentować będzie 6-ciu zawodników.   więcej »

Zgrupowanie kadr wojewódzkich połączone z kursokonferencją

2012-07-17

We wtorek 17 lipca zakończyło się drugie w tym roku zgrupowanie kadr wojewódzkich młodzików i juniorów w boksie. Zgrupowanie zorganizowano w ośrodku szkoleniowym Podkarpackiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Czudcu. Podczas zgrupowania odbyła się 3 dniowa kursokonferencja trenerów klubowych.   więcej »

Podkarpaccy bokserzy promowali boks w Hłudnie koło Dynowa

2012-07-17

W sobotę 7 lipca zawodnicy 3 podkarpackich klubów: PTS Walter Rzeszów, UKS Ring Sanok i RKB Wisłok Rzeszów wystąpili w walkach pokazowych podczas otwartej imprezy plenerowej zorganizowanej w Hłudnie.   więcej »

Kursokonferencja dla trenerów klubowych

2012-07-05

Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski w Rzeszowie informuje, że w dniach 13-15 lipca 2012r. organizuje kursokonferencję dla trenerów klubowych z województwa podkarpackiego. Kursokonferencja zostanie przeprowadzona w trakcie obozu szkoleniowego kadr wojewódzkich młodzików i juniorów w Podkarpackim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Czudcu.   więcej »

Udany start zawodników Wisłoka na Słowacji

2012-07-05

Efektownie zakończyli swoje występy przed przerwą wakacyjną zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok" podczas jednodniowego turnieju bokserskiego w Giraltowcach na Słowacji, który odbył się w dniu 29 czerwca 2012. Na sześciu startujących rzeszowian pięciu wygrało swoje walki.   więcej »

IV OTB o Złotą Rękawicę Prezydenta Stalowej Woli

2012-06-26

W Stalowej Woli odbył się IV Ogólnopolski Turniej Bokserski o Złotą Rękawicę Prezydenta Stalowej Woli. Wzięli w nim udział zawodnicy z Podkarpacia oraz województw małopolskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został Maksymilian Gibadło (Ring Sanok).   więcej »

Pięściarze powalczą o Złotą Rękawicę Prezydenta Stalowej Woli

2012-06-21

IV Ogólnopolski Turniej Bokserski o Złotą Rękawicę Prezydenta Stalowa Wola czeka nas już w najbliższą sobotę i niedzielę, 23-24 czerwca, w hali stalowowolskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.   więcej »

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie

2012-06-10

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy podczas eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, które odbyły się w dniach 8-10 czerwca w Kielcach.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni