MMP. Dwa brązowe medale

2011-10-08

Z brązowymi medalami wracają Piotr Ożga i Kamil Rzepka z Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Obaj nie sprostali swoim rywalom w walkach półfinałowych, choć bardzo blisko dotarcia do finału był Rzepka.   więcej »

MMP. Rzepka i Ożga w półfinale

2011-10-06

Na rozgrywanych w Wałczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie nasz okręg reprezentuje dwóch bokserów. Obaj wygrali swoje walki ćwierćfinałowe i zapewnili sobie tym samym medale.   więcej »

V Turniej Bokserski "Szukamy Nowego Tigera"

2011-10-03

W dniu 2 października w Tarnowie odbył się V Turniej Bokserski z cylku "Szukamy Nowego Tigera". Do zawodów zgłoszono 75 zawodniczek oraz zawodników z 19 klubów. W zawodach wzięło udział aż 19 zawodników z podkarpackich klubów.   więcej »

MLB. Śląsk wygrywa z Podkarpaciem

2011-09-28

Po długiej przerwie wznowione zostały rozgrywki Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej. W zaległym meczu pierwszej rundy drużyna Śląskiego OZB pokonała Podkarpacie 18:9.   więcej »

Guzek finalistą GP w Gliwicach

2011-09-18

Bokser Morsów Dębica Bolesław Guzek doszedł do finału Grand Prix o Puchar PZB w Gliwicach. W zawodach startowało jeszcze 4 zawodników z naszego okręgu.   więcej »

Zgrupowanie kadr młodzików i juniorów w Lubenii k/Rzeszowa

2011-09-15

Zgrupowanie kadr młodzików i juniorów w Lubenii k/Rzeszowa Hotel Maraton w Lubenii koło Rzeszowa to miejsce sierpniowego zgrupowania kadr województwa podkarpackiego młodzików, kadetów i juniorów w boksie. W zgrupowaniu uczestniczyli tegoroczni medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz uczestnicy Mistrzostw Polski Juniorów.   więcej »

Ożga drugi na Grand Prix Pucharu Polski w Pile

2011-08-28

Piotr Ożga zajął drugie miejsce w zakończonym dzisiaj w Pile Turnieju Grand Prix Pucharu Polski. Michał Jabłoński przegrał w półfinale.   więcej »

Akademia Boksu: odc. 5. Zabezpieczanie dłoni

2011-06-16

Piąty odcinek cyklu materiałów szkoleniowych dotyczy bandażowania ręki.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni