Dobry boks w Przemyślu

2011-05-07

Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Przemyśla oraz mecz bokserski Podkarpacie-Małopolska - to wszystko mogli oglądać przybyli w sobotę do hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na pewno się nie zawiedli.   więcej »

Towarzyski mecz bokserski Podkarpacie-Małopolska

2011-05-03

Do bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu dojdzie w najbliższą sobotę w ramach Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Przemyśla. Oprócz walk turniejowych odbędzie się osiem walk meczu Podkarpacie-Małopolska. Nazwiska gwarantują wysoki poziom.   więcej »

Turniej Bokserski w Przemyślu

2011-05-02

W najbliższą sobotę 7 maja w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30 odbędzie się Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Przemyśla.   więcej »

OOM. Koniec Olimpiady już w półfinałach

2011-05-01

Żadnemu z pięściarzy reprezentujących woj. podkarpackie nie udało się awansować do Finału OOM. W serii popołudniowej swoje walki przegrali Mateusz Wybraniec (66 kg) oraz Dawid Iwiński (75 kg). Olimpiadę kończymy z trzema brązowymi medalami - jest to najlepszy wynik w historii Podkarpackiego OZB.   więcej »

Ruszyła Elitarna Liga Bokserska

2011-05-01

Po 6 latach przerwy ruszyła ponownie amatorska liga bokserska. Bierze w niej udział 4 zespoły: Hetman Białystok, PKB Poznań, Bukowina Wałcz i Fenix Warszawa. Pierwsza kolejka odbyła się 30 kwietnia.   więcej »

OOM. Micał kończy z brązowym medalem

2011-05-01

Maksymilian Micał jako pierwszy z bokserów z Podkarpacia wyszedł do swojej walki półfinałowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Niestety nie sprostał bardziej doświadczonemu zawodnikowi Górnika Lubin Patrykowi Milewiczowi   więcej »

POZB.PL - dwa i pół roku prowizorki :)

2011-04-29

Korzystając z okazji, że uczestnicy OOM mają dzień przerwy, pozwoliliśmy sobie na małe podsumowanie funkcjonowania naszego serwisu bokserskiego od jego powstania czyli przez ponad 2,5 roku... z lekkim przymrużeniem oka :)   więcej »

OOM. Gibadło i Jędrysiak przegrali.

2011-04-29

Nie udało się żadnemu z naszych zawodników walczących w ostatniej serii ćwierćfinałów dołączyć do trójki, która wygrała swoje pierwsze walki na OOM.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni