OOM. Micał wygrał w ćwierćfinale! Trzeci medal.

2011-04-29

Maksymilian Micał jest trzecim zawodnikiem, który zapewnił sobie medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Po bardzo wyrównanej walce, na małe punkty, pokonał Daniela Balcerzaka (śląskie).   więcej »

OOM. Wrucha nie dał rady.

2011-04-28

Kacper Wrucha z Legendy Jarosław był ostatnim zawodnikiem z Podkarpacia, który walczył pierwszego dnia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Niestety był pierwszym, który odpadł już w pierwszej walce.   więcej »

OOM. Wybraniec poszedł za ciosem! Mamy drugi medal!

2011-04-28

Mateusz Wybraniec jest drugim zawodnikiem, który awansował do półfinałów rozgrywanej w Sokółce Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W swoim pojedynku ćwierćfinałowym zwyciężył 19-14 Adriana Baranowskiego z Konina.   więcej »

OOM. Iwiński w półfinale!

2011-04-28

Początek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie nie mógł być lepszy dla zawodników z Podkarpacia. Dawid Iwiński jako pierwszy pojawił się w ringu i wygrał swój pojedynek z Łukaszem Staniochem z woj. zachodniopomorskiego 15-2.   więcej »

OOM. Poznali przeciwników

2011-04-28

W środę odbyło się losowanie walk ćwierćfinałowych Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Sześciu reprezentantów naszego województwa poznało rywali. Niestety jeden nie został dopuszczony.   więcej »

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

2011-04-23

Zarząd Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego składa wszystkim zawodnikom, trenerom i działaczom bokserskim, a także ich rodzinom i znajomym życzenia zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa.   więcej »

Informacja dot. wyjazdu na OOM

2011-04-20

Wyjazd zawodników zakwalifikowanych na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w boksie organizowany jest w dniu 26 kwietnia br. Zbiórka na dworcu w Rzeszowie o godz. 21:30.   więcej »

Eliminacje do OOM w boksie

2011-04-16

W dniach 15-16 kwietnia br. w Stalowej Woli odbyły się eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. W wyniku rywalizacji bokserów z woj. lubelskiego i podkarpackiego siedmiu naszych młodych pięściarzy pojedzie na finały OOM.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni