Maciej Dziurgot kandydatem do Rady Miasta Rzeszowa

2010-11-17

Maciej Dziurgot wiceprezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego, sędzia bokserski AIBA, jest kandydatem do Rady Miasta Rzeszowa w nadchodzących wyborach samorządowych.   więcej »

MLB. Jednostronny mecz z Ostrołęką

2010-11-03

Bardzo udany i szybki był rewanż pięściarzy z Ostrołęki po przegranej z Wisłokiem Rzeszów w 2. kolejce MLB. Victoria u siebie zwyciężyła bezdyskusyjnie. Jedyne punkty Wisłok zdobył walkowerem.   więcej »

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2010

2010-10-25

W dniach od 23 do 24 października br. w Lubeni, k. Rzeszowa, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Wzięli w nich udział młodzi pięściarze z województw: łódzkiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.   więcej »

MLB. Victoria Wisłoka

2010-10-24

Wisłok Rzeszów wygrał mecz Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej z Victorią Ostrołęka 11:9. Tym samym zespół gości poniósł pierwszą porażkę w MLB.   więcej »

Bokserski weekend w Lubeni

2010-10-21

W najbliższa sobotę i niedzielę w Lubeni koło Rzeszowa odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w boksie oraz mecz Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej pomiędzy Wisłokiem Rzeszów i Victorią Ostrołęka.   więcej »

Polacy pokonali Węgrów - Mical przegrywa

2010-10-18

Reprezentacje młodzieżowe Polski i Węgier spotkały się w oficjalnym meczu międzypaństwowym w Koninie. Po zaciętych 10 pojedynkach biało-czerwoni pokonali swoich rywali 13:7. W kadrze zadebiutował bokser Wisłoka Rzeszów Kamil Micał.   więcej »

II Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Sanoka

2010-10-17

16 października w hali Zespołu Szkół Nr 4 w Sanoku odbył się II Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Sanoka. Wzięli w nim udział pięściarze z klubów podkarpackich (Ring Sanok, Wisłok Rzeszów, Walter Rzeszów, Niedźwiadki Przemyśl, Legenda Jarosław, Feniks Stalowa Wola), lubelskich (Gwarek Łęczna, Hetman Zamość, Rocky Krasnystaw) oraz słowacki klub Boxing Stropkov.   więcej »

Trzy gwiazdki sędziego Dziurgota

2010-10-14

Maciej Dziurgot zdobył trzecią gwiazdkę światowej federacji bokserskiej (AIBA). Co oznacza, że rzeszowski sędzia ma uprawnienia do tego by prowadzić walki na najważniejszych zawodach światowych, w tym olimpiadzie i mistrzostwach świata.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni