Czwarta edycja MLB od września

2010-07-16

Zarząd Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej ustalił terminarz kolejnej, czwartej już edycji tych rozgrywek. Liga ruszy od września.   więcej »

Turniej bokserski o Puchar Prezydenta Stalowej Woli

2010-06-30

Feniks MOSiR Stalowa Wola był gospodarzem ostatniego przed przerwą wakacyjną turnieju bokserskiego, który odbył się 26 czerwca w hali MOSiR-u. Patronat nad turniejem objął Prezydent Stalowej Woli Pan Andrzej Szlęzak.   więcej »

Liga bokserska ruszy ponownie od września

2010-06-29

Zaraz po wakacjach ruszy kolejny sezon Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej. Nie zabraknie w niej Wisłoka Rzeszów. Liczba drużyn powinna też wzrosnąć.   więcej »

Turniej Bokserski w Jarosławiu

2010-06-23

Pierwszy krok udany, nawet bardzo. Trzy zwycięstwa podopiecznych Klubu AZS Legenda Boxing Jarosław najlepiej o tym świadczą. Otwarcia turnieju dokonali Prorektor ds. studenckich i organizacyjnych, Krzysztof Rejman oraz Burmistrz Miasta, Andrzej Wyczawski.   więcej »

Pierwszy Krok Bokserski w Przemyślu

2010-06-18

13 czerwca w Przemyślu już po raz 9-ty odbył się Wielki Piknik Charytatywny. Obok koncertów i różnych atrakcji po raz pierwszy zorganizowano turniej bokserski. Turniej odbył się na wolnym powietrzu.   więcej »

MLB. Porażka na zakończenie ligi

2010-06-14

Wisłok Rzeszów przegrał w Brzózie Królewskiej z Gwarkiem Łęczna 7:13 w ostatnim meczu tej edycji Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej. Tym samym zakończył zmagania z jednym zwycięstwem i jednym remisem na 3-cim miejscu.   więcej »

Pięściarze w Brzózie Królewskiej

2010-06-10

Po raz pierwszy w historii w Brzózie Królewskiej odbędzie się mecz bokserski. Wisłok Rzeszów zmierzy się tam w zaległym meczu z Gwarkiem Łęczna.   więcej »

Rzeszowianin pokonał Niemca

2010-06-10

Zawodnik Wisłoka Rzeszów Piotr Czosnyka po raz kolejny pokazał się z dobrej strony. Rzeszowianin wystąpił w meczu Wisły Kraków z niemieckim Wessel.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni