Dominacja Ukraińców na III MTB im. St. Kiliana

2010-05-17

59 kadetów i juniorów wzięło udział w III Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Stanisława Kiliana, który w dniach 15-16 maja 2010 r. odbył się w Rzeszowie. Turniej zdominowali pięściarze ze Lwowa, którzy walczyli w 9 finałach z czego tylko dwukrotnie schodzili pokonani.   więcej »

III Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Stanisława Kiliana - zapowiedź

2010-05-10

Już w najbliższy weekend 15 i 16 maja w hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Pułaskiego 13a odbędzie się największa cykliczna impreza bokserska w Rzeszowie - III Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Stanisława Kiliana. Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny.   więcej »

Porażki na OOM i wygrana Guziora

2010-05-05

Wszyscy trzej reprezentanci woj. podkarpackiego przegrali swoje pierwsze walki podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, która odbyła się w Radomiu. Seweryn Guzior wygrał turniej w Jaworznie.   więcej »

MLB. Lanie w Ostrołęce. Wisłok przegrywa 2:18

2010-04-25

W drugiej kolejce Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej srogiej porażki doznała drużyna Wisłoka Rzeszów, która przegrała w Ostrołęce z tamtejszą Victorią aż 2:18. Jedyne punkty dla rzeszowian zdobył Seweryn Guzior... walkowerem.   więcej »

Porażki obu polskich "super ciężkich" na Turnieju Stamma

2010-04-24

Szybkimi porażkami zakończyli udział w turnieju Feliksa Stamma walczący w wadze +91 kg Michał Jabłoński i Marcin Jerzyk.   więcej »

MLB. Wisłok dopina skład na mecz w Ostrołęce

2010-04-22

Trenerzy Wisłoka Rzeszów powoli dogrywają skład na mecz z Victorią Ostrołęka, który już w sobotę na wyjeździe. W składzie naszego zespołu zabraknie niestety Michała Jabłońskiego.   więcej »

Jabłoński na Turnieju Stamma

2010-04-20

Michał Jabłoński, pięściarz Wisłoka Rzeszów, otrzymał powołanie od trenera kadry narodowej bokserów na XXVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma. To wielkie wyróżnienie dla Rzeszowianina. W pierwszej walce spotka się w piątek z zawodnikiem z Kazachstanu.   więcej »

Mecz Wisłok-Gwarek odwołany

2010-04-10

W związku z żałobą narodową ogłoszoną z powodu tragedii w Smoleńsku mecz Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej pomiędzy Wisłokiem Rzeszów i Gwarkiem Łęczna zaplanowany na niedzielę 11 kwietnia br. został odwołany. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni