MLB. Gwarek nadal niepokonany

2009-11-22

Nie udało się bokserom Wisłoka zrewanżować za porażki z poprzedniej edycji MLB. Również tym razem pięściarze Gwarka okazali się lepsi wygrywając w Rzeszowie 14:6. Nie znaczy to, że w meczu nie było emocji.   więcej »

Karpackie Złote Rękawice 2009 - święto boksu

2009-11-22

Blisko tysięczna widownia, świetna oprawa artystyczna, wyśmienici goście na trybunach i boks na wysokim poziomie. Oto podsumowanie tego co wydarzyło się w Rzeszowskiej hali ROSiRu podczas Gali Karpackie Złote Rękawice.   więcej »

Rzeszów stolicą boksu - bohaterowie Gali już znani

2009-11-20

Bez cienia przesady można stwierdzić, że za sprawą organizacji dwóch centralnych imprez pięściarskich w tym samym czasie Rzeszów zasługuje na miano stolicy polskiego boksu.   więcej »

Wystartował Puchar Polski Juniorów (Youth)

2009-11-20

51 zawodników z 31 klubów stanęło na starcie Finałowego Turnieju o Puchar Polski Juniorów (Youth), który od dzisiaj do niedzieli odbywa się w Hali Policyjnego Towarzystwa Sportowego „Walter” w Rzeszowie, przy ul. Langiewicza 27.   więcej »

O gali na antenie Radia Rzeszów

2009-11-16

Już tylko kilka dni dzieli nas od święta boksu w Rzeszowie. W minioną sobotę o szczegółach tej atrakcyjnie zapowiadającej się imprezy mówiono w Polskim Radiu Rzeszów. Gościem redaktora Grzegorza Leśniaka był dyrektor gali Karpackie Złote Rękawice Maciej Dziurgot.   więcej »

Wraca Międzyokręgowa Liga Bokserska

2009-11-15

Już za tydzień odbędzie się czwarty weekend z Międzyokręgową Ligą Bokserską. W niedzielę do Rzeszowa przyjeżdża triumfator poprzedniej edycji MLB i prowadzący obecnie w tabeli Gwarek Łęczna.   więcej »

Jarosław i Mielec mają boks

2009-11-13

Na Podkarpaciu funkcjonuje już aż osiem klubów bokserskich. Ostatnio pasjonaci pięściarstwa regularnie trenują już w Jarosławiu i Mielcu. O szczegołach była mowa w porannych wiadomościach sportowych Polskiego Radia Rzeszów. Zapraszamy do odsłuchania serwisu przygotowanego przez Grzegorza Leśniaka.   więcej »

Bokserskie wydarzenie roku coraz bliżej

2009-11-13

- Jestem ostatnio trochę głodny boksu i nie mogę doczekać się już wyjścia do ringu. Mój rywal Piotr Gudel jest nieco cięższy, muszę uważać na jego ciosy i kąsać go swoimi – zapowiada Łukasz Maszczyk przed występem w Gali Karpackie Złote Rękawice, która odbędzie się w sobotę 21 listopada (godz. 18:00) w rzeszowskiej hali ROSiR przy ulicy Pułaskiego 13a.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni