Ring coraz lepszy w ringu

2009-11-09

Stanisław Gibadło (60 kg) i Sebastian Czyż (75 kg), zawodnicy Ringu Sanok oraz Michał Kolak (75 kg) z Morsów Dębica, zwyciężyli w swoich kategoriach wagowych podczas turnieju im. Jerzego Suchodoły w Zamościu.   więcej »

Znamy pierwszych uczestników gali Karpackie Złote Rękawice

2009-11-04

Michał Chudecki, Michał Syrowatka, Tomasz Duszak, Marcin Siwy i Łukasz Maszczyk, to zawodnicy, którzy wystąpią 21 listopada podczas gali boksu "Karpackie Złote Rękawice" w Rzeszowie. Pozostałych uczestników poznamy wkrótce.   więcej »

Mistrzowie potwierdzili przyjazd na turniej "Złote Rękawice"

2009-11-02

Turniej bokserski "Złote Rękawice", który odbędzie się już za niespełna trzy tygodnie w Rzeszowie, zapowiada się coraz ciekawiej. Przyjazd potwierdzili trzej medaliści olimpijscy Zbigniew Pietrzykowski, Marian Kasprzyk i Jerzy Rybicki.   więcej »

Jabłoński znów bez wygranej

2009-10-27

Po raz kolejny na pierwszej walce kończy swój udział w turnieju Grand Prix PZB Michał Jabłoński (Wisłok Rzeszów). Tym razem przegrał z Marcinem Rekowskim (PKB Poznań) przez poddanie w III rundzie.   więcej »

Seweryn Guzior w Młodzieżowej Kadrze Narodowej

2009-10-26

Zawodnik Wisłoka Rzeszów - Seweryn Guzior, otrzymał powołanie na zgrupowanie zagraniczne organizowane dla Młodzieżowej Kadry Narodowej PZB we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy).   więcej »

Bokserski turniej "Złote Rękawice" odbędzie się w Rzeszowie

2009-10-21

21 listopada w Rzeszowie odbędzie się turniej "Złote Rękawice". Na Podkarpacie Przyjadą czołowi bokserzy amatorzy w Polsce. Zapowiada się gala bokserska na bardzo wysokim poziomie sportowym.   więcej »

MLB. Avia rozbiła Wisłoka

2009-10-21

Wisłok Rzeszów do Świdnika przyjeżdżał w roli faworyta, ale Avia rozbiła wyżej notowanego rywala aż 14:6 i nie pozostawiła żadnych złudzeń, kto jest lepszą ekipą.   więcej »

I Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Sanoka

2009-10-12

Boks znowu zawitał do Sanoka. Tymi słowami Burmistrz Sanoka powitał wszystkich zgromadzonych na hali sportowej w Zespole Szkół w Sanoku podczas I Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza Miasta, który odbył się 10 i 11 października 2009r.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni