Mistrzostwa wkroczyły w fazę medalową

2009-03-06

80. Mistrzostwa Polski w boksie wkroczyły w fazę medalową. Niestety na ćwierćfinałach zakończył swój start w imprezie jedyny reprezentant Wisłoka Rzeszów - Michał Jabłoński.   więcej »

Jabłoński w ćwierćfinale 80. MPS w boksie

2009-03-05

Michał Jabłoński wygrał swoją pierwszą walkę w bokserskich Mistrzostwach Polski seniorów w Pniewach. Zawodnik Wisłoka Rzeszów pokonał dzisiaj na punkty Piotra Pilusia z Wisły Kraków.   więcej »

Jabłoński jedzie po medal MP

2009-03-04

Zdobyć medal - taki cel stawia sobie Michał Jabłoński zawodnik Wisłoka Rzeszów przed wyjazdem do Pniew. Dziś rozpoczną się tam bokserskie mistrzostwa Polski seniorów.   więcej »

Rushh za mocny dla Wisłoka

2009-03-01

Blisko pół tysięczna publiczność była świadkiem inauguracji rundy rewanżowej Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej w Kielcach. W meczu stojącym na bardzo dobrym poziomie Wisłok Rzeszów nie sprostał wzmocnionej drużynie Rushh'a.   więcej »

MLB. Olimpijczycy w Rushhu

2009-02-26

W niedzielę 1 marca, na inaugurację rundy rewanżowej Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej, Rushh Kielce w hali przy ulicy Żytniej podejmował będzie ekipę Wisłoka Rzeszów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.   więcej »

Bokserska wiosna - wywiad z Maciejem Dziurgotem

2009-02-17

Mecze rundy rewanżowej Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej, oraz towarzyskie spotkania męskiej i kobiecej reprezentacji Polski - fani pięściarstwa w naszym regionie nie powinni tej wiosny narzekać na brak ciekawych imprez.   więcej »

Pierwsza w Polsce klasa sportowa o profilu bokserskim

2009-02-12

Gimnazjum Sportowe w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie informuje, że od 1 września 2009 roku uruchomiona zostanie pierwsza w Polsce klasa sportowa o profilu bokserskim. Zapraszamy chętnych do zapisywania się.   więcej »

Polska - Katar w Rzeszowie

2009-02-11

Reprezentacja Kataru w boksie amatorskim potwierdziła chęć rozegrania meczu bokserskiego z Polską. Spotkanie, jeśli tylko dojdzie do skutku, odbędzie się w Rzeszowie.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni