Maciej Dziurgot powołany na Mistrzostwa Świata

2013-09-24

Maciej Dziurgot, międzynarodowy sędzia bokserski, w odstępie niespełna miesiąca bierze udział w drugiej wielkiej imprezie bokserskiej. Po niedawnych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, tym razem został powołany przez AIBA do sędziowania walk podczas rozgrywanych w Bułgarii Młodzieżowych Mistrzostw Świata kobiet. Gratulujemy.   więcej »

Międzynarodowy Turniej Bokserski w Częstochowie

2013-09-24

W dniach 21 – 22 września br. w Częstochowie odbył się Międzynarodowy Turniej Bokserski w kategorii kadetów i juniorów. Organizatorem był KS "START" Częstochowa. W turnieju uczestniczyło 70 zawodników z Niemiec, Austrii, Ukrainy, Irlandii i Polski.   więcej »

Aktualizacja rankingów

2013-09-12

Sezon Bokserski 2013 wkracza w ostatnią fazę. W kategorii Kadetów i Seniorów walka o zwycięstwo toczyć się będzie do samego końca, natomiast wydaje się, że wszystko jest już rozstrzygnięte wśród Juniorów.   więcej »

XIX OOM. Sioda i Wojnarowski z brązowymi medalami

2013-08-13

Na półfinale zakończyli swój udział w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Boksie Filip Sioda (Sikorski Stalowa Wola) i Bartłomiej Wojnarowski (Budo Krosno). Tym samym reprezentacja woj. podkarpackiego wraca z Łodzi z dwoma brązowymi medalami.   więcej »

Maciej Dziurgot sędzią na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy

2013-08-12

Maciej Dziurgot, międzynarodowy sędzia AIBA, jest jednym z arbitrów rozpoczynających się dziś w Rotterdamie Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Polskę reprezentować będzie pięciu bokserów.   więcej »

XIX OOM. Wojnarowski w półfinale - VIDEO

2013-08-11

Bartłomiej Wojnarowski (Budo Krosno) jest drugim naszym półfinalistą w trwającej w Łodzi XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Boksie. Do strefy medalowej nie udało się awansować Fabianowi Karbarzowi (Feniks Stalowa Wola).   więcej »

XIX OOM. Wygrana Siody, porażka Majki - VIDEO

2013-08-10

Dziś rozpoczęła się rywalizacja bokserów w ramach XIX Ogólnoposlkiej Olimpiady Młodzieży. Filip Sioda, aktualny jeszcze Mistrz Polski w wadze 80 kg z ub. roku udanie zmierza do obrony tytułu. Niestety medalu nie zdobędzie Marcin Majka, który przegrał swoją ćwierćfinałową walkę na punkty.   więcej »

Rusza Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie

2013-08-09

W sobotę 10 sierpnia rozpocznie się rywalizacja bokserów w ramach finałów XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Zawody odbywają się w Łodzi. Nasze województwo reprezentuje czterech zawodników.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni