Wisłok wygrywa z Championem w meczu towarzyskim

2013-06-02

W hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie odbył się towarzyski mecz bokserski: Wisłok Rzeszów - Champion Nowy Dwór Mazowiecki. Pojedynek został zorganizowany w ramach obchodów 60-lecia MKS Stal Nowa Dęba. Triumfowali Rzeszowianie 15-7.   więcej »

Gala boksu z okazji 60-lecia MKS Stal Nowa Dęba

2013-05-30

Już w najbliższą niedzielę (2 czerwca) w Nowej Dębie odbędzie się towarzyski mecz bokserski Wisłok Rzeszów - Champion Nowy Dwór Mazowiecki. Gościem specjalnym będzie Wicemistrz Olimpijski, Wicemistrz Świata - Paweł Skrzecz. Początek o godz. 14.00. Zapraszamy.   więcej »

VI MTB im. Stanisława Kiliana - finały

2013-05-27

Zawodnicy z Niemiec i z Mołdawii zdominowali tegoroczny VI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. St. Kiliana. Na 14 rozegranych finałów zawodnicy z tych krajów walczyli w 8 i wszystkie wygrali. Cztery wagi wygrali pięściarze Wisłoka Rzeszów, którzy z kolei triumfowali w klasyfikacji klubowej.   więcej »

VI MTB Kiliana - drugi dzień

2013-05-25

Za nami drugi dzień rywalizacji w Turnieju im. St. Kiliana. Oprócz walk półfinałowych, w niektórych wagach zawodnicy walczyli nietypowo o trzecie miejsce.   więcej »

VI MTB im. St. Kiliana - dzień pierwszy

2013-05-24

Rozpoczął się VI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Stanisława Kiliana w Rzeszowie. W piątek odbyły się walki eliminacyjne.   więcej »

Komunikat Nr 8 POZB - badania sprawnościowe

2013-05-21

Dotyczy: obowiązkowe badania sprawnościowe.   więcej »

Towarzyskie walki na Słowacji

2013-05-21

Kolejny raz na zaproszenie Słowaków zawodnicy RKB Wisłok Rzeszów uczestniczyli w turnieju słowackiej ligi bokserskiej w miejscowości Zdana koło Koszyc. Rzeszowski klub reprezentowali sami juniorzy: Mateusz Ziomek, Dominik Kida, Krystian Marek i Karol Nestorowicz. Kadeci w tym czasie uczestniczyli w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Dębicy.   więcej »

Reprezentacja Kataru na treningu Wisłoka

2013-05-21

Dodaliśmy zaległą galerię z wizyty reprezentacji Kataru na treningu Wisłoka Rzeszów. Katarczycy przygotowywali się w kwietniu w ośrodku w Kielnarowej do startu w Memoriale Feliksa Stamma i skorzystali z zaproszenia do udziału we wspólnym treningu z naszymi zawodnikami.   więcej »

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni