XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie - Grudziądz 2013

 

 Grudziądz, 10 - 14 kwietnia 2013

 46-49 kg      
  FINAŁ      
  SŁOMIŃSKI Jakub - PRZYBYŁOWSKI Patryk 2-1
         
  1/2      
  SŁOMIŃSKI Jakub - ŁĘGOWSKI Michał 2-1
  PRZYBYŁOWSKI Patryk - JUDIN Karol 3-0
         
  1/4      
  LEHMANN Adam - SŁOMIŃSKI Jakub RSC I
  (ŁC Sportów Walki Łódź)      
  ŁĘGOWSKI Michał - FAJERABENT Amadeusz AB I
  PRZYBYŁOWSKI Patryk - KOWALAK Krzysztof 3-0
  JUDIN Karol - SZYMONIAK Sebastian RSC III
         
  1/8      
  SŁOMIŃSKI Jakub - KOCZKODAJ Kacper RSC III
  (Wda Świecie)   (Gwardia Wrocław)    
  ŁĘGOWSKI Michał - KRAWIEC Mateusz 3-0
  (Ósemka Chojnice)   (Ring Sanok)  
  FAJERABENT Amadeusz - JABŁOŃSKI Kamil 3-0
  (Pomorzanin Toruń)   (Radomiak Radom)  
  PRZYBYŁOWSKI Patryk - ŁEPECKI Przemysław  3-0 
  (Skorpion Szczecin)   (KSZO Ostrowiec Św.)  
  KOWALAK Krzysztof - BEDNARSKI Wiesław RSC II 
  (RMKS Rybnik)   (Ziętek Team Brzeziny)  
  JUDIN Karol - PISZCZATOWSKI Przemysław 3-0 
  (Paco Lublin)   (Cristal Białystok)  
  SZYMONIAK Sebastian - KIRPSZA Karol  3-0 
  (Golden Team Nowy Sącz)   (Boxing Sokółka)    
         
 52 kg      
  FINAŁ      
  KOWAL Adrian - WALSZCZAK Patryk 3-0
         
  1/2      
  DEC Dominik - KOWAL Adrian 0-3
  WALASZCZAK Patryk - KARDYŚ Tomasz 3-0
         
  1/4      
  DEC Dominik - PIERCHAŁA Dawid 3-0
  (Kaczor Team Wałbrzych)   (RMKS Rybnik)  
  KOWAL Adrian - ŚLIWIŃSKI Dominik RSC II
  (Olimp Lublin)   (Pomorzanin Toruń)  
  PRĄDZYŃSKI Patryk - WALASZCZAK Patryk RSC I
  (Boxing Team Chojnice)      
  KARDYŚ Tomasz - CIEŚLAK Daniel 2-1
         
  1/8  
 
  WALASZCZAK Patryk - GLEBA Adrian AB II
  (Champion Nowy Dwór Maz.)   (Gwardia Szczytno)  
  PIOTROWSKI Paweł - KARDYŚ Tomasz 1-2
  (Sokół Piła)   (Rushh Kielce)  
  CIEŚLAK Daniel - ZAJĄC Jakub 3-0
  (Radomiak Radom)   (Bukowina Wałcz)  
         
56 kg      
  FINAŁ      
  DAĆKO Kamil - TROCHIMIAK Patryk 0-3
         
  1/2      
  DAĆKO Kamil - BRASEL Adam 3-0
  TROCHIMIAK Patryk - PLĄDER Rafał 3-0
         
  1/4      
  MARCINKOWSKI Marcin - DAĆKO Kamil 1-2
  (Ring Busko Zdrój)      
  BRASEL Adam - FICEK Mateusz 3-0
  TROCHIMIAK Patryk BOHATEREWICZ Krystian 3-0
  BARAN Paweł - PLĄDER Rafał 0-3
         
  1/8      
  DAĆKO Kamil - WIĘCŁAW Bartłomiej 3-0 
  (Nowi Polanica)   (Ziętek Team Brzeziny)  
  BRASEL Adam - NIKSA Radosław 3-0 
  (Skorpion Szczecin)   (Gwardia Szczecin)  
  FICEK Mateusz - WALAS Adam RSC II
  (Wda Świecie)   (Bukowina Wałcz)  
  TROCHIMIAK Patryk - TYMOSZ Damian 3-0
  (Kaczor Team Wałbrzych)   (Sport Club Lublin)  
  NIEDŹWIEDZKI Robert - BOHATEREWICZ Krystian 0-3
  (Ziętek Team Brzeziny)   (BKS Gorzów Wlkp.)  
  BARAN Paweł MATERA Oskar w.o.
  (Wisłok Rzeszów)   (LKS Myszków)  
  TOBIASZ Mariusz - PLĄDER Rafał 0-3
  (Champion Nowy Dwór Maz.)   (Wisła Kraków)   
         
60 kg      
  FINAŁ      
  KOSTKA Karol - NIEMCZYK Łukasz 2-1
         
  1/2      
  KOSTKA Karol - GIBADŁO Maksymilian 3-0
  ZIEMCZYK Dariusz - NIEMCZYK Łukasz 1-2
         
  1/4      
  BARAN Karol - KOSTKA Karol 0-3
  GIBADŁO Maksymilian - SKOCZYLAS Łukasz 3-0
  ZIEMCZYK Dariusz - KUŚMIERSKI Radosław 3-0
  NIEMCZYK Łukasz - OLEJARCZYK Krystian 3-0
         
  1/8      
  DAL Jakub - BARAN Karol 1-2
  (Magic Boxing Brzesko)   (UOLKA Ostrów Maz.)  
  KOSTKA Karol - TUCHEWICZ Kamil 3-0
  (RMKS Rybnik)   (PIRS Olsztyn)  
  GIBADŁO Maksymilian - FORMELA Alan RSC I
  (Ring Sanok)   (Wisła Tczew)  
  SKOCZYLAS Łukasz - BUDZYŃSKI Marek AB II
  (Gwarek Łęczna)   (ŁC Sportów Walki Łódź)  
  ZIEMCZYK Dariusz - STRZESAK Adam 2-1
  (Skorpion Szczecin)   (BKS Gorzów Wlkp.)  
  KUŚMIERSKI Radosław KOWALCZYK Michał RSC II
  (Fight Club Koszalin)   (Sparta Złotów)  
  NIEMCZYK Łukasz - MESZYŃSKI Mateusz AB III
  (Champion Chojnów)   (Grom Chełmża)   
  OLEJARCZYK Krystian - PELUGA Kamil 3-0
  (Rushh Kielce)   (Boxing Production Białystok)  
         
 64 kg      
  FINAŁ      
  ADAMIEC Daniel - KONSEK Sebastian 2-1
         
  1/2      
  ADAMIEC Daniel - KOWALSKI Marcin 2-1
  KONSEK Sebastian - RACZEK Krystian 3-0
         
  1/4      
  ADAMIEC Daniel - GÓRSKI Kamil AB III
  KOWALSKI Marcin - ZGLIŃSKI Kamil 2-1
  HOLKA Kamil - KONSEK Sebastian 0-3
  SKRZEK Marcin - RACZEK Krystian 0-3
         
  1/8      
  ADAMIEC Daniel - BORUTA Alan 3-0
  (Rushh Kielce)   (Gwardia Wrocław)   
  WIŚNIEWSKI Adrian - GÓRSKI Kamil 0-3
  (PIRS Olsztyn)   (Start Grudziądz)  
  KOWALSKI Marcin -  KUBASIAK Eryk RSC I
  (Spartan Toruń)   (Baumal Boks Poznań)  
  ZGLIŃSKI Kamil - STEFANIAK Przemysław 2-1
  (Zawisza Bydgoszcz)   (Korona Wałcz)  
  HOLKA Kamil - GIERSZEWSKI Karol 3-0
  (BKS Gorzów Wlkp.)   (Nowi Polanica)  
  BURZEC Krzysztof KONSEK Sebastian 0-3
  (Sport Club Lublin)   (RMKS Rybnik)  
  SKRZEK Marcin - KIDA Dominik 3-0
  (Broń Radom)   (Wisłok Rzeszów)  
  RACZEK Krystian MILEWICZ Patryk 2-1
  (Tiger Tarnów)   (Energetyka Lublin)  
         
 69 kg      
  FINAŁ      
  CHMIELNICKI Cezary - GOŁĘBIEWSKI Bartosz 3-0
         
  1/2      
  HAMERSKI Szymon - CHMIELNICKI Cezary 0-3
  ZIOMEK Mateusz - GOŁĘBIEWSKI Bartosz 0-3
         
  1/4      
  WIKTÓR Łukasz - HAMERSKI Szymon 0-3
  CHMIELNICKI Cezary - REMBECKI Sebastian 2-1
  ZIOMEK Mateusz - WILK Dariusz 2-1
  GOŁUŃSKI Mateusz - GOŁĘBIEWSKI Bartosz 0-3
         
  1/8      
  RASZKIEWICZ Rafał - WIKTÓR Łukasz 0-3
  (Tiger Łomża)   (Rushh Kielce)  
  HAMERSKI Szymon - ANTONIAK Patryk RSC III
  (Zawisza Bydgoszcz)   (Cuiavia Inowrocław)  
  CHMIELNICKI Cezary - ŁAWICKI Dawid 2-1
  (Róża Karlino)   (Baumal Boks Poznań)  
  JAKUBI Norbert - REMBECKI Sebastian 1-2
  (Niedźwiedź Kętrzyn)   (Górnik Wieliczka)  
  ZIOMEK Mateusz - ROGALSKI Karol 3-0
  (Wisłok Rzeszów)   (Hetman Zamość)  
  WILK Dariusz KOWALCZYK Mateusz 2-1
  (RKS Łódź)   (Champion Wołomin)  
  PARAT Mateusz - GOŁUŃSKI Mateusz 0-3
  (Prosna Kalisz)   (Nowi Polnica)   
  GOŁĘBIEWSKI Bartosz - SMOŁKA Aleksander 2-1
  (DKB Dzierżoniów)   (Śląsk Ruda Śląska)  
         
 75 kg      
  FINAŁ      
  RZEŹNIK Rafał - BEDNAREK Kamil 0-3
         
  1/2      
  JANUSZKIEWICZ Kamil - RZEŹNIK Rafał 1-2
  BEDNAREK Kamil - STANIOCH Łukasz 3-0
         
  1/4      
  JANUSZKIEWICZ Kamil - GRYCKIEWICZ Oskar 2-1
  RZEŹNIK Rafał - WAWRUSZCZAK Kamil 3-0
  BEDNAREK Kamil - KULESZA Sebastian w.o.
  STASZEWSKI Rafał - STANIOCH Łukasz 1-2
         
  1/8      
  JANUSZKIEWICZ Kamil - OPALIŃSKI Norbert  3-0 
  (Cristal Białystok)   (Boks Tur Łódź)  
  GRYCKIEWICZ Oskar - RUSIECKI Maciej AB III 
  (Pomorzanin Toruń)   (Rushh Kielce)  
  PORĘBSKI Igor - RZEŹNIK Rafał 1-2 
  (Górnik Sosnowiec)   (Sport Klub Lublin)  
  ROGALSKI Jakub - WAWRUSZCZAK Kamil 1-2 
  (Hetman Zamość)   (Golden Team Nowy Sącz)  
  BEDNAREK Kamil - WOJAK Adam RSC II 
  (DKB Dzierżoniów)   (Beniaminek Stargard Szcz.)  
  MATHIA Tomasz KULESZA Sebastian 1-2
  (Baumal Boks Poznań)   (KS Raszyn)  
  STASZEWSKI Rafał - GRZEŚK Paweł AB II
  (Kontra Elbląg)   (Wda Świecie)   
  STANIOCH Łukasz - PRZEWIĘŹLIKOWSKI Adrian 3-0 
  (Skorpion Szczecin)   (Tygrys Elbląg)  
         
 81 kg      
  FINAŁ      
  TRYBUCH Mateusz - IWIŃSKI Dawid 2-1
         
  1/2      
  TRYBUCH Mateusz - KROKOS Karol 3-0
  IWIŃSKI Dawid  - KIERNOZEK Tomasz 2-1
         
  1/4      
  TRYBUCH Mateusz - GROTH Bartosz 3-0
  KROKOS Karol - ZAJCHERT Mateusz 3-0
  SUROWIEC Błażej - IWIŃSKI Dawid  1-2
  KIERNOZEK Tomasz - KRĘŻLEWICZ Sebastian RSC III
         
  1/8      
  TRYBUCH Mateusz - WOWRO Marcin 3-0
  (Champion N. Dwór Maz.)   (Śląsk Ruda Śląska)  
  GROTH Bartosz - SZMAJDA Jakub RSC III
  (Sako Gdańsk)   (Ring Wolny Toruń)  
  KROKOS Karol - LOGYAN Karol AB III
  (Boksing Sokółka)   (Boks Team Oława)  
  CIECHANOWSKI Mateusz - ZAJCHERT Mateusz 1-2
  (Start Włocławek)   (Baumal Boks Poznań)  
  SUROWIEC Błażej - ŻOCHOWSKI Wiktor 3-0
  (KSZO Ostrowiec Św.)   (PIRS Olsztyn)  
  ZAJĄC Michał IWIŃSKI Dawid  0-3 
  (Górnik Wieliczka)   (Walter Rzeszów)  
  KIERNOZEK Tomasz - KOŁODZIEJ Albert 3-0
  (Victoria Ostrołęka)   (Gwarek Łęczna)   
  KRĘŻLEWICZ Sebastian - SOSNOWSKI Jan  3-0
  (Baumal Boks Poznań)   (Astoria Bydgoszcz)  
         
 91 kg      
  FINAŁ      
  SIERSZULSKI Nikodem - LEWKOT Jakub 0-3
         
  1/2      
  SIERSZULSKI Nikodem - KULEWICZ Artur 2-1
  LEWKOT Jakub - SEŃKO Dawid 3-0
         
  1/4      
  SIERSZULSKI Nikodem - TWARDOWSKI Krzysztof 3-0
  (Baumal Boks Poznań)   (Golden Team Nowy Sącz)    
  KULEWICZ Artur - LECH Bartosz 3-0
  KOPANIA Maksymilian - LEWKOT Jakub 0-3
  SEŃKO Dawid - SKOWRON Ryszard 3-0
         
  1/8      
  KULEWICZ Artur - MICHALUK Marek 3:0
  (Zatoka Braniewo)   (Skorpion Warszawa)  
  LEWCZUK Mikołaj - LECH Bartosz 0-3 
  (Paco Lublin)   (Hetman Białystok)  
  KOPANIA Maksymilian - RUP Jacek RSC I
  (BKS Gorzów Wlkp)   (UKS Blachownia)  
  LEWKOT Jakub - GUST Jonatan RSC II
  (Bombardier Wrocław)   (Sparta Złotów)  
  SEŃKO Dawid - DOMALEWSKI Tomasz 3-0
  (Skorpion Szczecin)   (Wisła Tczew)  
  SKOWRON Ryszard PIĄTKOWSKI Łukasz AB II
  (Legenda Jarosław)   (Wda Świecie)  
         
+91 kg      
  FINAŁ      
   ORFIN Paweł - KRÓL Daniel 0-3
         
  1/2      
  ORFIN Paweł - MAKOWSKI Kamil 2-1
  KRÓL Daniel - SKRZYPEK Marcin 2-1
         
  1/4      
  GAŁECKI Konrad - ORFIN Paweł 0-3
  CZAPSKI Jakub - MAKOWSKI Kamil 0-3
  KRÓL Daniel - RUMIN Mateusz 3-0
  SKRZYPEK Marcin KRUPIN Paweł 3-0
         
  1/8  
 
  GAŁECKI Konrad - WRONA Mateusz w.o.
  (Radomiak Radom)   (Rushh Kielce)  
  REĆKO Krystian - ORFIN Paweł 0-3
  (Boxing Sokółka)   (Cuiavia Inowrocław)  
  CZAPSKI Jakub - CHMIELEWSKI Bartłomiej 2-1
  (Champion Chojnów)   (Sako Gdańsk)  
  MAKOWSKI Kamil - SZYKULSKI Karol DSQ II
  (Spartan Toruń)   (Polonia Leszno)  
  KRÓL Daniel - GRABIEC Radosław RSC I
  (Olimp Szczecin)   (Start Grudziądz)  
  RUMIN Mateusz - SZYMUNIAK Jakub 3-0
  (Garda Gierałtowce)   (Hetman Białystok)  
  SABAT Andrzej - SKRZYPEK Marcin 0-3
  (Tygrys Elbląg)   (Fight Boxing Dąbrowa Górn.)  
  OŁTARZEWSKI Kacper - KRUPIN Paweł 0-3
  (Radomiak Radom)   (Sako Gdańsk)  

 

Liczba komentarzy: 7

rybnik 2013-04-12 14:21:35
pogratulować drabinki z wynikamai na żadnym portalu,nawet na pzb czegoś tak przejrzystego nie ma pozdrawiam

bokser 2013-04-12 15:54:11
właśnie dziękujemy za takie wyniki :D i liczymy na również taką samą rozpiskę z mistrzostw polski kadetów ;d

OK. 2013-04-12 23:43:48
Brawo panie admin. TAK TRZYMAC

aaa 2013-04-13 00:14:10
Co się stało że Daniel Dudka nie ma na mistrzostwach ?

koles 2013-04-13 08:07:51
ziomek w zamosciu wygral z januszkiewiczem z bialegostoku 75kg.

Google

jak obstawiacie wyniki 2013-04-13 10:51:55
jak obstawiacie wyniki?

Pan Jabłko 2013-04-13 12:15:27
a mical gdzie ?

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni