XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie - Łódzkie 2013

 

 Łódź, 10 - 15 sierpnia 2013 r.

 46 kg      
  FINAŁ      
  KOTARSKI Łukasz - HARKAWY Kacper 5-0
         
  1/2      
  LEWANDOWSKI Wojciech - KOTARSKI Łukasz 0-5
  DANISZEWSKI Daniel - HARKAWY Kacper 2-3
         
  1/4      
  KUŚ Krystian - LEWANDOWSKI Wojciech TKO I
  (Energetyk Jaworzno)   (BSB Astoria Bydgoszcz)  
  KOTARSKI Łukasz - KARBARZ Fabian 5-0
  (Spartan Toruń)   (Feniks Stalowa Wola)  
  DANISZEWSKI Daniel - JASKULECKI Amadeusz 5-0
  (PIRS Olsztyn)   (Hetman Zamość)  
  PLUSKOWSKI Adrian - HARKAWY Kacper 0-5
  (BKS Skorpion Szczecin)   (Champion Chojnów)  
         
         
 48 kg      
  FINAŁ      
  PRZEPIÓRKA Paweł - SKRZYNECKI Kamil 5-0
         
  1/2      
  KARPIEŃ Mikołaj - PRZEPIÓRKA Paweł 2-3
  (BKS Magic Brzesko)      
  SKRZYNECKI Kamil - LEWANDOWSKI Mateusz 5-0
         
  1/4      
  RÓŻAŃSKI Dawid - PRZEPIÓRKA Paweł 0-5
  (Sparta Złotów)   (BKS Gorzów Wlkp.)  
  MĄDROŃ Bartłomiej - SKRZYNECKI Kamil 0-5
  (Hetman Zamość)   (Spartan Toruń)  
  GRZMIL Adrian - LEWANDOWSKI Mateusz 0-5
  (Radomiak Radom)   (BKS Polonia Świdnica)  
    -    
  ()   ()  
         
         
 50 kg      
  FINAŁ      
  KOWAL Karol - GIERADA Sebastian 1-4
         
  1/2      
  KOWAL Karol - WYCISZKIEWICZ Kordian 5-0
  KONSZEWICZ Natan - GIERADA Sebastian 0-5
         
  1/4      
  HAMZIC Alan - KOWAL Karol 0-5 
  (Sport Club Lublin)   (Skorpion Szczecin)  
  WYCISZKIEWICZ Kordian - BENIER Krzysztof  5-0 
  (06 Kleofas Katowice)   (Polonia Świdnica)  
  KONSZEWICZ Natan - BORDO Michał 5-0
  (Czarni Słupsk)   (Tiger Tarnów)  
  GIERADA Sebastian - MOTACKI Adam 5-0
  (KSZO Ostrowiec Św.)   (Victoria Ostrołęka)  
         
         
 52 kg      
  FINAŁ      
  WÓJCIK Tomasz - WOŹNIAK Patryk 1-4
         
  1/2      
  WÓJCIK Tomasz - CICHY Patryk 4-1
  KARYŚ Sebastian - WOŹNIAK Patryk 0-5
         
  1/4      
  WALCZUK Jakub - WÓJCIK Tomasz 2-3
  (Czarni Słupsk)   (BKS Skorpion Szczecin)  
  CICHY Patryk - KRYSIK Bartosz w.o.
  (Boks Poznań)   (Fight Club Piaseczno)  
  KARYŚ Sebastian - KLIMKOWSKI Hubert 5-0
  (Rushh Kielce)   (Copacabana Konin)  
  OLEJ Przemysław - WOŹNIAK Patryk  
  (Jawor Team Jaworzno)   (Sport Club Lublin)  
         
         
 54 kg      
  FINAŁ      
  ORZLOWSKI Adrian - BORZĘCKI Norbert 0-5
         
  1/2      
  KOZŁOWSKI Cezary - ORZLOWSKI Adrian TKO I
  BORZĘCKI Norbert - PAWLIKOWSKI Majkel 5-0
         
  1/4      
  MYSZKOWSKI Jakub - KOZŁOWSKI Cezary 2-3
  (Boks Ożarów)   (RKS Łódź)  
  ORZLOWSKI Adrian - GOMULSKI Dawid 5-0
  (Nowi Polnica)   (BKS Gorzów Wlkp.)  
  BORZĘCKI Norbert - SZMID Fabian 5-0
  (Champion Nowy Dwór Maz.)   (RMKS Rybnik)  
  PAWLIKOWSKI Majkel - DOROCIAK Jarosław 5-0
  (Zagłębie Konin)   (Sport Club Lublin)  
         
         
57 kg      
  FINAŁ      
  TUCHEWICZ Rafał - BORUTA Patryk 5-0
         
  1/2      
  SIEROTOWICZ Daniel - TUCHEWICZ Rafał 2-3
  BORUTA Patryk - MACIEJEWSKI Dawid 5-0
         
  1/4      
  RAK Marcin - SIEROTOWICZ Daniel 1-4
  (RUSHH Kielce)   (BKS Concordia Knurów)  
  NOWAK Mateusz - TUCHEWICZ Rafał 1-4
  (Boks Tur Łódź)   (PIRS OLSZTYN)  
  BORUTA Patryk - BURAK Cezary 3-2
  (KS Cristal Białystok)   (Bukowina Wałcz)  
  SUROWIEC Michał - MACIEJEWSKI Dawid 0-5 
  (Boks Polonia Świdnica)   (Start Grudziądz)  
         
         
 60 kg      
  FINAŁ      
  GIERMAK Eryk - JACHIMOWICZ Adrian 5-0
         
  1/2      
  ROMEL Krystian - GIERMAK Eryk 0-5
  JACHIMOWICZ Adrian - HEDHILI Patryk w.o.
         
  1/4      
  ROMEL Krystian - SZKATUŁA Sebastian KO II
  (Sokół Piła)   (BKS Concordia Knurów)  
  GIERMAK Eryk - WÓJCIK Łukasz DSQ I
  (Garda Chojna)   (Tygrys Elbląg)  
  JACHIMOWICZ Adrian - KUJDA Krystian TKO I
  (OSiR Suwałki)   (ŁCSW Łódź)  
  HEDHILI Patryk - KUŚ Rafał 5-0
  (KSZO Ostrowiec Św.)   (Spartan Toruń)  
         
         
 63 kg      
  FINAŁ      
  ŁAGUNIONEK Cezary - CIEŚLIK Dominik 5-0
         
  1/2      
  ŁAGUNIONEK Cezary - ZAGÓRSKI Paweł 5-0
  CIEŚLIK Dominik - STACHURKA Mateusz 5-0
         
  1/4      
  PAŃCZYK Bartosz - ŁAGUNIONEK Cezary 0-5
  (KSZO Ostrowiec Św.)   (Sako Gdańsk)  
  WÓJCIK Kamil - ZAGÓRSKI Paweł 1-4
  (KS Raszyn)   (Olimp Szczecin)  
  CIEŚLIK Dominik - ROGOWSKI Adrian 5-0
  (Jawor Team Jaworzno)   (KS Cristal Białystok)  
  STACHURKA Mateusz - POKUSA Damian 3-2
  (Champion Chojnów)   (Widzew Łódź)  
         
         
 66 kg      
  FINAŁ      
  WIKTORZAK Sebastian - SUCHECKI Dawid 4-1
         
  1/2      
  WIKTORZAK Sebastian - PRZEPIÓRA Marcin 5-0
  SUCHECKI Dawid - ORZECH Tobiasz 4-1
         
  1/4      
  WIKTORZAK Sebastian - MAJKA Marcin 5-0
  (Olimp Szczecin)   (Wisłok Rzeszów)  
  PRZEPIÓRA Marcin - MACIEJEWSKI Krzysztof TKO III
  (Boks Tur Łódź)   (Start Grudziądz)  
  TOPCZEWSKI Patryk - SUCHECKI Dawid 0-5
  (KS Cristal Białystok)   (TS Wisła Kraków)  
  ORZECH Tobiasz - WALKOWIAK Dominik 4-1
  (UOLKA Ostrów Maz.)   (KS Polonia 1912 )  
         
         
 70 kg      
  FINAŁ      
  PAWŁOWSKI Kamil - WODZIŃSKI Mateusz 3-2
         
  1/2      
  PAWŁOWSKI Kamil - AL TEMIMI Kamil 5-0
  WOJNAROWSKI Bartłomiej - WODZIŃSKI Mateusz TKO II
         
  1/4      
  PAWŁOWSKI Kamil - TAUDUL Krystian 5-0
  (Victoria Sianów)   (UKS Boxing Sokółka)  
  AL TEMIMI Kamil - BIBIKOW Maksymilian TKO II
  (Sako Gdańsk)   (Gwardia Wrocław)  
  BORZĘCKI Dawid - WOJNAROWSKI Bartłomiej 0-5
  (RKS Łódź)   (Budo Krosno)  
  WODZIŃSKI Mateusz - ZACHARSKI Bartosz TKO II
  (Górnik Sosnowiec)   (Champion N. Dwór Maz.)  
         
         
 75 kg      
  FINAŁ      
  KASPRZAK Jakub - JURA Adrian w.o.
         
  1/2      
  KASPRZAK Jakub - WYGLĘDACZ Damian 3-2
  JURA Adrian - TRACZ Karol  
         
  1/4      
  KASPRZAK Jakub - ARNISTA Piotr 5-0
  (Boks Poznań)   (BKS Tiger Łomża)  
  WYGLĘDACZ Damian - BĄKAŁA Dawid KO I
  (KS Górnik Sosnowiec)   (Boks Tur Łódź)  
  JURA Adrian - STEFANIAK Piotr KO I
  (Ring Wolny Toruń)   (Legia Warszawa)  
  ZIÓŁKOWSKI Konrad - TRACZ Karol 0-5
  (Olimp Szczecin)   (KSZO Ostrowiec Św.)  
         
         
 80 kg      
  FINAŁ      
  CELEJEWSKI Aleksander - WITOSŁAWSKI Dawid 5-0
         
  1/2      
  CZARKOWSKI Wojciech - CELEJEWSKI Aleksander 0-5
  WITOSŁAWSKI Dawid - KACZMARCZYK Mateusz 3-2
         
  1/4      
  SZYMAŃSKI Łukasz - CZARKOWSKI Wojciech 0-5
  (Boks Team Oława)   (Concordia Knurów)  
  FORYŚ Filip - CELEJEWSKI Aleksander 0-5
  (BKS Skorpion Szczecin)   (Radomiak Radom)  
  WITOSŁAWSKI Dawid - CHRAPKOWSKI Patryk 5-0
  (KS Cristal Białystok)   (SKB Wilk Kościerzyna)  
  STRZAŁKOWSKI Mateusz - KACZMARCZYK Mateusz TKO II
  (RKS Łódź)   (Rushh Kielce)  
         
         
 +80 kg      
  FINAŁ      
  GÓRNIAK Denis - MROCZKOWSKI Kamil 3-2
         
  1/2      
  MALIŃSKI Beniamin - GÓRNIAK Denis  
  MROCZKOWSKI Kamil - SIODA Filip TKO II
         
  1/4      
  OKRASKA Nicolas - MALIŃSKI Beniamin 2-3
  (Boks Tur Łódź)   (PIRS Olsztyn)  
  GÓRNIAK Denis - MRÓZ Oskar 4-1
  (Niestow. - Bytom)   (Garda Chojna)  
  MROCZKOWSKI Kamil - ZAPRAWA Wojciech KO I
  (Champion Chojnów)   (MKS II LO Chełm)  
  SOBOLEWSKI Mateusz - SIODA Filip 0-5 
  (Bombardier Gdynia)   (Ring Sikorski Stalowa Wola)  

 

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni