XXI Mistrzostwa Polski Juniorów - Nowa Dęba 2014

 

 Nowa Dęba, 14 - 18 maja 2014

 46-49 kg      
  FINAŁ      
  ŁĘGOWSKI Michał - SŁOMIŃSKI Jakub 0-3
         
  1/2      
  ŁĘGOWSKI Michał - ŁAPAWA Karol 3-0
  SŁOMIŃSKI Jakub - HUMAJ Mikołaj TKO II
         
  1/4      
  ŁĘGOWSKI Michał - KRÓL Paweł  TKO II
  (UKS Bokser Chojnice)   (UKS Kontra Elbląg)  
  ŁAPAWA Karol - WĄS Michał 3-0
  (Sporty Walki Gostyń)   (Boks Ożarów)  
  SŁOMIŃSKI Jakub - ŚWIDERSKI Karol  w.o.
  (Wda Świecie)   (Rushh Kielce)  
  ŻEGZDRIN Rafał - HUMAJ Mikołaj 0-3
         
  1/8      
  ŻEGZDRIN Rafał - SOKOŁOWSKI Sławomir TKO I
  (Boks Tur Łódź)   (Łużyce Lubań)    
  HUMAJ Mikołaj - SZLAGA Kacper 3-0
  (Górnik Wieliczka)   (Bukowina Wałcz)  
         
 52 kg      
  FINAŁ      
  WÓJCIK Tomasz - KOWAL Adrian 0-3
         
  1/2      
  WÓJCIK Tomasz - DZIWINA Bartłomiej 3-0
  KOWAL Adrian - WIŚNIEWSKI Filip TKO I
         
  1/4      
  PRZEPIÓRKA Paweł - WÓJCIK Tomasz TKO III
  (BKS Orkan Gorzów Wlkp.)   (BKS Skorpion Szczecin)  
  KOWALAK Krzysztof - DZIWINA Bartłomiej 0-3
  (RMKS Rybnik)   (Berej Boxing Lublin)  
  KOWAL Adrian - KRAWIEC Mateusz 3-0
  OGRODNICZAK Damian - WIŚNIEWSKI Filip 0-3
         
  1/8  
 
  KOWAL Adrian - HAMERSKI Adrian 3-0
  (BKS Olimp Lublin)   (Radomiak Radom)  
  KRAWIEC Mateusz - SZMETLER Łukasz 3-0
  (Budo Krosno)   (Zawisza Bydgoszcz)  
  KOTLAREK Damian - OGRODNICZAK Damian 0-3
  (BKS Olimp Szczecin)   (Lwówek Śląski)  
  SZYMONIAK Sebastian - WIŚNIEWSKI Filip 0-3
  (Golden Team Nowy Sącz)   (Sokół Piła)  
         
56 kg      
  FINAŁ      
  BORZĘCKI Norbert - TOBIASZ Mariusz 3-0
         
  1/2      
  BORZĘCKI Norbert - WOŹNIAK Patryk 2-1
  MATERA Oskar - TOBIASZ Mariusz 1-2
         
  1/4      
  KAMIŃSKI Mateusz - BORZĘCKI Norbert 0-3
  (BSB Astoria Bydgoszcz)      
  WOŹNIAK Patryk - PAWLIKOWSKI Majkel 3-0
  MATERA Oskar ŻELEPIEŃ Hubert 3-0
  PIOTROWSKI Paweł - TOBIASZ Mariusz 1-2
         
  1/8      
  BORZĘCKI Norbert - SMAGIEŁ Paweł 3-0 
  (Champion Nowy Dwór Mazow.)   (SAKO Gdańsk)  
  WOŹNIAK Patryk - JANUSZKIEWICZ Rafał 3-0 
  (Berej Boxing Lublin)   (Kaczor Boks Team Wałbrzych)  
  PAWLIKOWSKI Majkel - PIERCHAŁA Dawid 3-0
  (Zagłębie Konin)   (RMKS Rybnik)  
  MATERA Oskar - KOZŁOWSKI Cezary TKO II
  (KS Górnik Sosnowiec)   (RKS Łódź)  
  ŻELEPIEŃ Hubert - LINERT Konrad TKO III
  (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)   (Start Włocławek)  
  DOROCIAK Jarosław PIOTROWSKI Paweł 0-3
  (Berej Boxing Lublin)   (Sokół Piła)  
  GUZIK Mateusz - TOBIASZ Mariusz 0-3
  (TS Wisła Kraków)   (Champion Nowy Dwór Mazow.)   
         
60 kg      
  FINAŁ      
  PIEJEK Piotr - GIERMAK Eryk 1-2
         
  1/2      
  PLĄDER Rafał - PIEJEK Piotr 0-3
  GIERMAK Eryk - ROMEL Krystian 2-1
         
  1/4      
  PLĄDER Rafał - ZYGUŁA Łukasz 3-0
  PIEJEK Piotr - GRZESZCZAK Bartosz 2-1
  GIERMAK Eryk - KAJDA Szymon 3-0
  TUCHEWICZ Rafał - ROMEL Krystian 0-3
         
  1/8      
  PLĄDER Rafał - BOHATEREWICZ Krystian 3-0
  (TS Wisła Kraków)   (BKS Orkan Gorzów Wlkp.)  
  KOZIEŁ Adam - ZYGUŁA Łukasz 0-3
  (Star Starachowice)   (SAKO Gdańska)  
  PIEJEK Piotr - WIELINSKI Bartosz 3-0
  (Sparta Złotów)   (RKS Łódź)  
  GRZESZCZAK Bartosz - SKOCZYLAS Łukasz 2-1
  (Legia Warszawa)   (Gwarek Łęczna)  
  GIERMAK Eryk - VAN NGUYEN Oskar 3-0
  (Garda Chojna)   (Wisłok Rzeszów)  
  WOJCIECHOWSKI Kacper KAJDA Szymon TKO II
  (Champion N. D. Maz.)   (Jawor Team Jaworzno)  
  TUCHEWICZ Rafał - PASZKOWSKI Krzysztof 3-0
  (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)   (Gwardia Wrocław)   
  KOPACZ Dawid - ROMEL Krystian 0-3
  (Pomorzanin Toruń)   (Sokół Piła)  
         
 64 kg      
  FINAŁ      
  GIBADŁO Maksymilian - KONSEK Sebastian 3-0
         
  1/2      
  SUCHECKI Dawid - GIBADŁO Maksymilian 0-3
  KONSEK Sebastian - KIDA Dominik 2-1
         
  1/4      
  SUCHECKI Dawid - BLICHARZ Kamil 3-0
  GIBADŁO Maksymilian - ZIEMCZYK Dariusz 2-1
  KONSEK Sebastian - JAWORSKI Adrian 3-0
  MACIEJEWSKI Dawid - KIDA Dominik 1-2
         
  1/8      
  SUCHECKI Dawid - BORUTA Patryk 2-1
  (TS Wisła Kraków)   (Cristal Białystok)   
  BLICHARZ Kamil - SZKATUŁA Sebastian 2-1
  (Berej Boxing Lublin)   (BKS Concordia Knurów)  
  GIBADŁO Maksymilian - ŁAGUNIONEK Cezary 3-0
  (Budo Krosno)   (SAKO Gdańsk)  
  ZGLIŃSKI Kamil - ZIEMCZYK Dariusz 0-3
  (Zawisza Bydgoszcz)   (BKS Olimp Szczecin)  
  KONSEK Sebastian - KUBASIK Eryk 2-1
  (RMKS Rybnik)   (Baumal Boks Poznań)  
  JAWORSKI Adrian WARDZIŃSKI Norbert TKO II
  (Legia Warszawa)   (UKS Kontra Elbląg)  
  MACIEJEWSKI Dawid - BORUTA Alan 2-1
  (Start Grudziądz)   (Gwardia Wrocław)  
  IWAN Robert KIDA Dominik 0-3
  (Skalnik Wiśniówka)   (Wisłok Rzeszów)  
         
 69 kg      
  FINAŁ      
  ŁAWICKI Dawid - WIKTORZAK Sebastian 1-2
         
  1/2      
  ŁAWICKI Dawid - ORZECH Tobiasz 3-0
  WIKTORZAK Sebastian - URBAŃSKI Kamil 3-0
         
  1/4      
  ŁAWICKI Dawid - TOPCZEWSKI Patryk TKO I
  TEOS Sebastian - ORZECH Tobiasz 1-2
  WIKTORZAK Sebastian - MAJKA Marcin 3-0
  URBAŃSKI Kamil - WODZIŃSKI Mateusz 3-0
         
  1/8      
  ŁAWICKI Dawid - DĄBROWSKI Bartosz TKO II
  (Baumal Boks Poznań)   (Gryf Wejherowo)  
  CIEŚLIK Dominik - TOPCZEWSKI Patryk 0-3
  (Jawor Team Jaworzno)   (Cristal Białystok)  
  TEOS Sebastian - MELICZEK Konrad 3-0
  (Boks Polonia Świdnica)   (Golden Team Nowy Sącz)  
  WILK Dariusz - ORZECH Tobiasz 0-3
  (RKS Łódź)   (UOLKA Ostrów Maz.)  
  WIKTORZAK Sebastian - BURZEC Krzysztof  DSQ I
  (BKS Olimp Szczecin)   (Berej Boxing Lublin)  
  WÓJCIK Łukasz MAJKA Marcin 0-3
  (KSW Tygrys Elbląg)   (Wisłok Rzeszów)  
  URBAŃSKI Kamil - PASTERNAKIEWICZ Patryk TKO II
  (Gwardia Wrocław)   (Rushh Kielce)   
  CZAJKOWSKI Bartłomiej - WODZIŃSKI Mateusz TKO I 
  (Start Włocławek)   (KS Górnik Sosnowiec)  
         
 75 kg      
  FINAŁ      
  WYGLĘDACZ Damian - KASPRZAK Jakub 3-0
         
  1/2      
  WYGLĘDACZ Damian - JANUSZKIEWICZ Kamil 3-0
  KASPRZAK Jakub - KOWALSKI Marcin 2-1
         
  1/4      
  WYGLĘDACZ Damian - WOŁCZECKI Rafał 3-0
  JANUSZKIEWICZ Kamil - JAKUBI Norbert 2-1
  KASPRZAK Jakub - AL-TEMIMI Kamil 3-0
  KOWALSKI Marcin - NOWAK Błażej 3-0
         
  1/8      
  WYGLĘDACZ Damian - BOGUSZ Marek TKO I
  (KS Górnik Sosnowiec)   (Paco Lublin)  
  TRACZ Karol - WOŁCZECKI Rafał 0-3
  (KSZO Ostrowiec Św.)   (WKB Wrocław)  
  JANUSZKIEWICZ Kamil - ZIÓŁKOWSKI Konrad 3-0 
  (Cristal Białystok)   (BKS Olimp Szczecin)  
  JAKUBI Norbert - WOJNAROWSKI Bartłomiej 3-0 
  (Niedźwiedź Kętrzyn)   (Budo Krosno)  
  KASPRZAK Jakub - TOMCZYK Martin 3-0
  (Baumal Boks Poznań)   (06 Kleofas Katowice)  
  AL-TEMIMI Kamil WACŁAWIAK Marcin 3-0
  (SAKO Gdańsk)   (M.U.K.S. Widzew Łódź)  
  CHRAPKOWSKI Patryk - KOWALSKI Marcin 1-2
  (SB Wilk Gmina Kościerzyna)   (Ring Wolny Toruń)   
  PATYK Konrad - NOWAK Błażej 1-2
  (PTB Tiger Tarnów)   (UKS SMS Warszawa)  
         
 81 kg      
  FINAŁ      
  ŻURAKOWSKI Maciej - KOZŁOWSKI Konrad 2-1
         
  1/2      
  JURA Adrian - ŻURAKOWSKI Maciej 0-3
  KOZŁOWSKI Konrad - PORĘBSKI Igor 3-0
         
  1/4      
  JURA Adrian - STASZEWSKI Rafał 3-0
  (Ring Wolny Toruń)      
  ŻURAKOWSKI Maciej - MATTHIA Tomasz 3-0
  KOZŁOWSKI Konrad - NIŻNIK Konrad 3-0
  PORĘBSKI Igor - ARNISTA Piotr 3-0
         
  1/8      
  STASZEWSKI Rafał - KACIUPA Dominik 3-0 
  (UKS Kontra Elbląg)   (BKS Skorpion Szczecin)  
  KACZMARCZYK Mateusz - ŻURAKOWSKI Maciej TKO II
  (Rushh Kielce)   (Legia Warszawa)  
  KACZMAREK Oskar - MATTHIA Tomasz 0-3 
  (Sako Gdańsk)   (Baumal Boks Poznań)  
  KOZŁOWSKI Konrad - FILIPEK Paweł 3-0 
  (Box Fight Koszalin)   (Golden Team Nowy Sącz)  
  GALCZAK Adam NIŻNIK Konrad TKO I 
  (Grom Chełmża)   (Niestowarzyszony)  
  PORĘBSKI Igor - URBAN Dawid 3-0 
  (KS Górnik Sosnowiec)   (Fight Jelenia Góra)   
  ARNISTA Piotr - KONIECZNY Alan TKO III 
  (Tiger Łomża)   (UKS Kontra Elbląg)  
         
91 kg      
  FINAŁ      
  STAWIREJ Aleksander - SKRZYPEK Marcin 0-3
         
  1/2      
  SEŃKO Dawid - STAWIREJ Aleksander 1-2
  CELEJEWSKI Aleksander - SKRZYPEK Marcin 1-2
         
  1/4      
  SEŃKO Dawid - GRABIEC Radosław DSQ III
  (BKS Skorpion Szczecin)   (Start Grudziądz)  
  CYGAŃSKI Mateusz - STAWIREJ Aleksander TKO I
  (KSW Tygrys Elbląg)      
  CELEJEWSKI Aleksander - KRUPIENIK Karol 3-0
  SKRZYPEK Marcin - ŁUCZKIEWICZ Damian 3-0
         
  1/8      
  STAWIREJ Aleksander - OKRASKA Nikolas 3:0
  (Ziętek Team Brzeziny)   (Boks TUR Łódź)  
  CELEJEWSKI Aleksander - STANEK Kamil TKO II
  (Radomiak Radom)   (MKS II LO Chełm)  
  KRUPIENIK Karol - DOMALEWSKI Tomasz 3-0
  (Cristal Białystok)   (KS Wisła Tczew)  
  SKRZYPEK Marcin - BODZIOCH Kamil 2-1
  (KS Górnik Sosnowiec)   (Power Jelenia Góra)  
  ŁUCZKIEWICZ Damian - ZALEWSKI Mateusz TKO III
  (Star Starachowice)   (Bombardier Gdynia)  
         
+91 kg      
  FINAŁ      
  WODECKI Miłosz - ZIÓŁEK Wojciech 3-0
         
  1/2      
  WODECKI Miłosz - SMOLARSKI Mateusz w.o.
  MROCZKOWSKI Kamil - ZIÓŁEK Wojciech DSQ II
         
  1/4      
  WITOSŁAWSKI Dawid - WODECKI Miłosz 0-3
  (Cristal Białystok)   (LKS Myszków)  
  SMOLARSKI Mateusz - GÓRZKOWSKI Szymon DSQ II
  (BOKS Ożarów)   (Pomorzanin Toruń)  
  MROCZKOWSKI Kamil - KRÓL Robert TKO I
  KIEPAS Marcin ZIÓŁEK Wojciech  TKO II
         
  1/8  
 
  MROCZKOWSKI Kamil - ORZECHOWSKI Grzegorz TKO III
  (Powiat Legnicki)   (BKS Olimp Szczecin)  
  SOBOLEWSKI Mateusz - KRÓL Robert 0-3
  (KS Bombardier Gdynia)   (Sparta Złotów)  
  MROTEK Filip - KIEPAS Marcin w.o.
  (Sparta Złotów)   (Radomiak Radom)  
  ZIÓŁEK Wojciech - KWAŚNIK Patryk TKO I
  (M.U.K.S. Widzew Łódź)   (Energetyka Lubin)  

 

Liczba komentarzy: 2

Google

HajsMusiSięZgadzać.... 2014-05-16 20:12:24
Po prostu brawa dla grona sędziowskiego za punktacje meczu Ziemczyk vs Gibadło, radzę zasięgnąć porady u okulisty, a także specjalisty. Gdyż tacy ludzie nie powinni otrzymywać uprawnień do pracy w tym zawodzie tyle na temat.

haha 2014-05-17 19:50:17
ale ty twierdzisz ze powinno byc 3;0 zasłużone dla maksa czy że niby twoim zdaniem oszukali ziemczyka ?

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni