VII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie

 

Rzeszów, 27-28.02.2016 r.

KOBIETY
64 kg – SIBIGA Dominika (Ring Sikorski Stalowa Wola) – TOPOROWSKA Weronika (San Nisko) 0-3

KADECI
46 kg
FINAŁ:   PTAK Sebastian (Morsy Dębica) – BLEZIEŃ Gabriel (Morsy Dębica) 0-3

54 kg 
FINAŁ: KRUKAR Tomasz (Budo Krosno) – CHODA Krzysztof (Ring Sikorski Stalowa Wola) 3-0
1/2: LIPIEC Michał (Ring Sikorski Stalowa Wola) – KRUKAR Tomasz (Budo Krosno) 1-2

57 kg
FINAŁ: STOLARSKI Dominik (Wisłok Rzeszów) – GACH Jakub (Ring Sikorski Stalowa Wola) 3-0

60 kg 
FINAŁ: WĄSIK Miłosz (Budo Krosno) – MYŚLIWIEC Kacper (Gimnasjon Boguchwała) 3-0
1/2: WOŹNIAK Krzysztof (Ring Sikorski Stalowa Wola) – WĄSIK Miłosz (Budo Krosno) TKO I

63 kg 
FINAŁ: FIRLEJ Mateusz (Budo Krosno) – FĄFARA Mateusz (Stal Rzeszów) 0-3
1/2: FIRLEJ Mateusz (Budo Krosno) – NOWAK Patryk (Ring Sikorski Stalowa Wola) TKO III
  FĄFARA Mateusz (Stal Rzeszów) – KUŚ Mateusz (Gimnasjon Boguchwała) 2-1

66 kg
FINAŁ: KNAP Hubert (Legenda Jarosław) – OKOŃ Marcel (Gimnasjon Boguchwała) 0-3

+80 kg
FINAŁ: SURMIAK Jakub (Stal Rzeszów) – DUDA Jacek (Garda Nowa Dęba) TKO III
1/2: SURMIAK Jakub (Stal Rzeszów) – SOCHA Dawid (Budo Krosno) 2-1
  DUDA Jacek (Garda Nowa Dęba) – SZMYD Szczepan (Wisłok Rzeszów) 3-0

JUNIORZY

75 kg
FINAŁ: WĄŻ Rafał (Iryda Mielec) – ZBYRAD Jakub (Wisłok Rzeszów) TKO I

81 kg
FINAŁ: ZIOMEK Adam (Gimnasjon Boguchwała) – WOŁOS Patryk (Ring Sikorski Stalowa Wola) TKO III

SENIORZY

64 kg
FINAŁ: VAN NGUYEN Oskar (Wisłok Rzeszów) – SURMACZ Patryk (Budo Krosno) TKO II

69 kg
FINAŁ: KLIMCZAK Daniel (Legenda Jarosław) – GIBADŁO Maksymilian (Budo Krosno) 0-3

75 kg
FINAŁ: CHMIEL Mateusz (Stal Rzeszów) – ZIOMEK Mateusz (Wisłok Rzeszów) w.o.
1/2: DUSZA Sebastian (Iryda Mielec) – CHMIEL Mateusz (Stal Rzeszów) 0-3
  SIKORSKI Daniel (Budo Krosno) – ZIOMEK Mateusz (Wisłok Rzeszów) 0-3

81 kg 
FINAŁ: SURMIAK Dawid (Stal Rzeszów) – ZIELIŃSKI Karol (Stal Rzeszów) 0-3
1/2: SURMIAK Dawid (Stal Rzeszów) – CYMERYS Bartosz (Wisłok Rzeszów) 3-0
  ZIELIŃSKI Karol (Stal Rzeszów) – KĘDZIOR Mateusz (Gimnasjon Boguchwała) 3-0

91 kg 
FINAŁ: DUDEK Daniel (Stal Rzeszów) – GUŚCIORA Piotr (Stal Rzeszów) 3-0

+91 kg 
FINAŁ: JABŁOŃSKI Michał (Wisłok Rzeszów) – BULIK Artur (Legenda Jarosław) 0-3

 

Najlepszy kadet: Mateusz Fąfara (Stal Rzeszów)
Najlepszy junior: Adam Ziomek (Gimnasjon Boguchwała)
Najlepszy senior: Okar Van Nguyen (Wisłok Rzeszów)

Klasyfikacja klubów:
1. Wisłok Rzeszów
2. Stal Rzeszów
3. Budo Krosno

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni